فایل های دسته بندی جغرافیا - صفحه 1

پاورپوینت سیستم آموزشی در تایلند

پاورپوینت سیستم آموزشی در تایلند، در 28 اسلاید. کشور تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام سابق سیام ، کشوری در شبه ‌جزیره هند و چین است و همچنین نام این کشور در میان خود مردم محلی برگرفته از دو لغت Land و Thi که به معنای سرزمین حوری یا تایی می باشد که عموما در میان گردشگران با این نام شناخته ...

قیمت : 5,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت آشنایی با استان گلستان

پاورپوینت آشنایی با استان گلستان؛ 29 اسلاید و قابل ویرایش.استان گلستان، آب‌وهوایی معتدل و نیمه‌مرطوب دارد اما هر چه به قسمت‌های شمالی و مرز این استان با ترکمنستان نزدیک می‌شویم، آب‌وهوای آن گرم و خشک می‌شود. بهارهایی خنک و معتدل، تابستان‌هایی گرم و زمستان‌هایی سرد همراه با بارش برف و باران

قیمت : 12,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت آشنایی با استان بوشهر

پاورپوینت آشنایی با استان بوشهر؛ 32 اسلاید و قابل ویرایش.آب‌ و‌ هوای بوشهر گرم و خشک و در نواحی ساحلی گرم و مرطوب است. دمای این استان در روزهای گرم تابستان به بالای ۵۰ درجه‌ی سانتی‌گراد می‌رسد و کمترین دمایی که تاکنون برای شهرهای شمالی این استان در زمستان ثبت شده، ۱- درجه سانتی‌گراد بوده است.

قیمت : 12,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت آشنایی با استان هرمزگان

پاورپوینت استان هرمزگان؛ 35 اسلاید و قابل ویرایش.استان هرمزگان در منطقه‌ی گرم‌ و خشک قرار گرفته و اقلیم آن نیمه‌بیابانی و بیابانی است. تابستان‌های گرم و مرطوبی دارد و زمستان‌های آن از ۱۰ درجه سانتی‌گراد سردتر نمی‌شود. رطوبت در بیشتر روزها بالاست و ممکن است به ۱۰۰ درصد برسد.

قیمت : 13,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت آشنایی با استان اصفهان

پاورپوینت آشنایی با استان اصفهان؛ 37 اسلاید و قابل ویرایش.اصفهان از شرق به استان‌ یزد، از شمال به استان‌های سمنان، قم و مرکزی، از غرب به استان‌های لرستان و چهارمحال و بختیاری و از جنوب به استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و فارس محدود می‌شود.

قیمت : 13,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت آشنایی با استان قزوین

پاورپوینت استان قزوین؛ 26 اسلاید و قابل ویرایش.استان قزوین از شمال به رشته‌ کوه‌های البرز می‌رسد و با استان‌های گیلان و مازندران همسایه است. این استان از سمت شرق به استان البرز می‌رسد و استان زنجان در غرب آن واقع شده است. استان‌های همدان و مرکزی نیز همسایه‌های جنوبی قزوین‌ هستند.

قیمت : 12,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت آشنایی با استان زنجان

پاورپوینت استان زنجان؛ 16 اسلاید و قابل ویرایش.مسگری از گذشته‌های دور در زنجان شغلی مرسوم بوده و ساخت انواع ظروف مسی در این استان انجام می‌شود. چاروق که نوعی پاپوش قدیمی است نیز در استان زنجان تولید می‌شود که انواع مختلفی دارد.

قیمت : 10,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت آشنایی با استان کرمانشاه

پاورپوینت استان کرمانشاه؛ 29 اسلاید و قابل ویرایش.موقعیت جغرافیایی استان کرمانشاه، از شمال به استان کردستان، از جنوب به استان لرستان و از شرق به استان همدان می‌رسد. همچنین استان کرمانشاه به عنوان یکی از استان‌های مرزی از سمت غرب به کشور عراق محدود می‌شود.

قیمت : 12,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت آشنایی با استان کردستان

پاورپوینت آشنایی با استان کردستان؛ 25 اسلاید و قابل ویرایش.کردستان سرسبز از شمال به استان‌های آذربایجان غربی و زنجان، از شرق به همدان و بخشی از زنجان، از جنوب به کرمانشاه و از غرب به عراق می‌رسد و مردمش به زبان کردی سخن می‌گویند.

قیمت : 12,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10قبلی · بعدی